Einde
We gaan dit liveblog sluiten. Bedankt en tot volgend jaar!
Wij gebruiken DeepL om deze website te vertalen.
Wij nemen geen verantwoordelijkheid voor de nauwkeurigheid van de vertaling.
Vandaag, donderdag 19 maart, is het weer zo ver: de Sint Joepmarkt. De Sint Joepmarkt is de grootste jaarmarkt van Nederland. Een écht begrip in onze gemeente en ver daarbuiten. Van 08:00 uur tot 17:00 uur is de historische binnenstad van Sittard omgetoverd tot een gezellige markt. In de liveblog houden we je op de hoogte over de bereikbaarheid.
We gaan dit liveblog sluiten. Bedankt en tot volgend jaar!
Het is 17:00 uur geweest. Dat wil zeggen dat de 221ste editie van de Sint Joepmarkt is afgelopen. Bedankt voor het komen en graag tot volgend jaar!
Zometeen maken we nog bekend wie dit jaar de koning van Sint Joep is geworden.
Wist je dat je live kunt meekijken via de webcam die hangt op de Markt in Sittard?
Op dit moment is er weer plek in de parkeergarages in het centrum van Sittard. Volg de borden ‘parkeren centrum’ om de juiste route te volgen.
De parkeergarages zijn nog steeds vol. De sfeer op de Sint Joepmarkt is gezellig en ontspannen mede dankzij het mooie weer.
Alle parkeergarages in het centrum van Sittard zijn inmiddels vol. Het advies is om te parkeren bij het Fortuna Stadion.
Veel parkeergarages zijn momenteel al vol. Wil je de Sint Joepmarkt bezoeken parkeer dan bij het Fortuna Stadion. Hier parkeer je voor 5 euro de hele dag in de marktgarage. Je reist gemakkelijk met de bus verder naar de Sint Joepmarkt. In de bus kun je in- en uitchecken met een betaalpas. Reis via de bushalte Parijsboulevard of Bergerweg naar Station Sittard. Plan uw reis in de Arriva Reisplanner.