6 mei 2026

Veiligheidsmiddagen 2026

Een veilige buurt maken we samen. Daarom organiseren we in 2026 verspreid over het jaar meerdere veiligheidsmiddagen in Sittard-Geleen. Tijdens deze middagen gaan we in gesprek met inwoners, ondernemers en partners over thema’s die spelen in de wijk, zoals afvaloverlast, cybercrime of ondermijning. Dit doen we op een laagdrempelige en praktische manier, vaak tijdens bestaande evenementen in de buurt.

U kunt langskomen met vragen, ervaringen delen en meedenken over oplossingen. Ook laten we zien wat u zelf kunt doen om uw buurt schoner, veiliger en prettiger te maken.
Op deze pagina vindt u een overzicht van alle veiligheidsmiddagen in 2026. Kom gerust langs en praat mee! Samen naar 100% veilig.

Veiligheidsmiddag zondag 17 mei in Geleen-Zuid

Een schone buurt voelt fijner én veiliger. Daarom sluiten we op zondag 17 mei met onze veiligheidsmiddag aan bij de Dag van de Wijk in Geleen-Zuid. Het thema is afvaloverlast. U bent van harte welkom bij de grasvelden gelegen aan Gounodstraat en Spaans Neerbeek om met ons in gesprek te gaan en tips te krijgen.

Samen in gesprek over afvaloverlast

In Geleen-Zuid ervaren veel inwoners overlast van zwerfafval en afval bij containers. Tijdens de veiligheidsmiddag gaan we hierover graag met u in gesprek. Wat merkt u in uw buurt? En wat kan beter? Samen met partners zoals de wijkboa’s, RWM en het buurtpreventieteam zoeken we naar praktische oplossingen. Want een veilige en prettige wijk maken we samen.

Kom gezellig langs en ontdek:

  • hoe u makkelijk afvaloverlast kunt melden
  • hoe u gratis een bakfiets kunt lenen om afval weg te brengen
  • wat u kunt doen voor een schone buurt
  • hoe we samen Geleen-Zuid prettiger en veiliger maken
Veiligheidsmiddag in juli

Zodra we meer informatie hebben, leest u dat hier.

 

 

Veiligheidsmiddag zaterdag 19 september in Lindenheuvel

Zodra we meer informatie hebben, leest u dat hier.

Veiligheidsmiddag in november

Zodra we meer informatie hebben, leest u dat hier.